ORIENTANA – NATURAL GLOW BODY BALM SPF50

Hej! Wysoka ochrona przeciwsłoneczna twarzy jest u mnie codziennością przez cały rok, a latem dochodzi również ochrona skóry na odkrytych partiach ciała. Znalezienie przyjemnego balsamu do ciała z SPF50 to nie lada wyzwanie, szukałam czegoś co nie bieli i nie jest tłuste.

Marka Orientalna w tym roku rozpieszcza nas nowościami z SPFem (tutaj możecie przeczytać o ich nowym kremie BB) i ostatnio wypuściła na rynek balsam do ciała, który nie dość, że ma filtr SPF50 to jeszcze pozostawia na skórze piękny blask i odbija promienie słońca – Natura Głów Body Balm.

Ta wegańska propozycja od marki Orientalna zawiera w swoim składzie aż 90% składników pochodzenia naturalnego, a za piękny, elegancki blask odpowiedzialne są aż cztery rodzaje złotej miki. Balsam chroni przed promieniowaniem UVA i UVB i zapewnia ochronę na poziomie SPF50+.

Ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję, którą super się rozprowadza na skórze, nie jest to taki typowy, tempy krem z filtrem, a coś bardziej nawilżającego. Już podczas rozsmarowania widać ten delikatny efekt glow, który pięknie wtapia się w skórę, rozświetlenie jest subtelne, ale widoczne – nie są to nachalne, brokatowe drobiny, a lśniąca tafla. Poza efektem rozświetlenia balsam pozostawia skórę nawilżoną i przyjemną w dotyku.

Lubicie stosować latem balsamy rozświetlające?

Buziak!
Paulina