AMILIE MINERALS – MAKIJAŻ MINERALNY

Hej! Na moim instagramie w jednej z rolek możecie zobaczyć w akcji minerały od @amilieminerals, a dziś dziś przyszła pora na recenzję tych produktów.

Ostatnio testowałam podkład jojoba w odcieniu Sesame, korektor Medium i róż Gold Strawberry. Podkład jojoba ma bardzo przyjemną formułę, która nie jest sucha, dzięki czemu super się go rozprowadza i na skórze jest taki nawilżający. Przepięknie ujednolica kolor skóry i dość dobrze kryje zaczerwienienia i przebarwienia. Nie waży i nie zbiera się w okolicy porów, długo utrzymuje się na skórze, a w strefie T nie wyświeca się i nie roluje – za to ogromny plus! Jest niewyczuwalny w ciągu dnia i bardzo komfortowy w noszeniu – aktualnie to mój ulubiony podkład mineralny.

Korektor w odcieniu Medium super sprawdza się na fioletowe cienie pod oczami, zakrywa je i wygładza skórę (zwłaszcza w okolicach zmarszczek mimicznych) nie obciążając jej. Dobrze sprawdza się również do zakrycia mocniejszych zaczerwienień i niedoskonałości na twarzy. 

Róż Gold Strawberry to przepiękny, ciepły odcień delikatnie odbijający światło. Zostawia przepiękny, zdrowy rumieniec na policzku i utrzymuje się przez cały dzień. Pięknie wygląda również jako cień do powiek.

Kosmetyki mineralne @amilieminerals bardzo miło mnie zaskoczyły i super sprawdzają się w szybkim, delikatnym codziennym makijażu.

Buziak!
Paulina