MASEŁKO DO DEMAKIJAŻU BANDI

Hej! Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o moim ostatnio odkryciu w demakijażu – masełko Anti Iritate od @bandi_cosmetics to prawdziwe cudeńko!

Bandi Anti Iritate

Ma bardzo gęstą konsystencje, a przy tym nie jest tłuste – dzięki czemu wystarczy odrobinka aby zmyć nim cały makijaż twarzy i oczu. Świetnie radzi sobie ze zmyciem maskary i cieni do powiek, bardzo łatwo je domywa, nie pozostawia pandy pod oczami i nie wymaga ponownego zmywania np. Płynem micelarnym (co w przypadku niektórych olejków i masełek niestety się zdarza) – i tym łatwym zmywaniem maskary kupił mnie ten kosmetyk! Do tego jest super łagodne, nie powoduje pieczenia oczu i nie podrażnia.

Bandi Anti Iritate

Z makijażem twarzy radzi sobie równie dobrze, nie pozostawia uczucia ściągnięcia ani podrażnienia na skórze! To tego super łatwo się je zmywa – za co kolejny plus. No po prostu uwielbiam i polecam, bo wieczorne zmywanie makijażu (pierwszy etap) nigdy nie było tak proste, przyjemne i bezbolesne.

Masełko dzięki swojej gęstej i zbitej konsystencji jest bardzo wydajne, stosuję je od lutego i nadal nie skończyłam pierwszego słoiczka.

Masełko kupiłam w aptece internetowej za ok.30 zł, a ostatnio widziałam na promocji w Hebe w podobnej cenie.