IDEALNY KREM Z FILTREM – ALGODROPS

Hej! Dziś chciałabym opowiedzieć o kremie z filtrem, po który bardzo chętnie ostatnio sięgam i jest takim moim filtrowym ideałem. Mowa o Algo Drops od @sensummare – czy jeszcze Was dziwi, że zachwalam kolejny kosmetyk tej marki? 😉 Algodrops dają pełną ochronę z SPF50 UVA/UVB PA++++ HEV/IR.

SensumMare AlgoDrops

Kropelki mają leciutką konsystencję, którą bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłaniają, nie bielą i pozostawiają na uczucie nawilżenia. Skóra po aplikacji jest nawilżona, przyjemna, mięciutka. Na początku skóra trochę się świeci, ale po odczekaniu 10 minut krem ładnie się wchłania, wtapia w skórę i pozostawia na niej delikatny, zdrowy blask. Kropelki idealnie sprawdzają się pod makijaż, nic się na nich nie roluje i nie ściera, a skóra się nie wyświeca.

Dużym plusem jest nowe opakowanie z aplikatorem w formie pompki, dzięki czemu łatwiej i dokładniej można wydobyć produkt z buteleczki.
Dla mnie te kropelki to połączenie wszystkiego, co uwielbiam w kremie z filtrem, wysoka ochrona, lekkość, szybkie wchłanianie, idealna baza pod makijaż 🥰

A jakie są Wasze ulubione kremy z filtrem?

Buziak!
Paulina

Jedna myśl w temacie “IDEALNY KREM Z FILTREM – ALGODROPS

Możliwość komentowania jest wyłączona.