WIOSENNE NOWOŚCI OD CATRICE

Hej! Dziś będzie trochę makijażowo. Chciałabym Wam przedstawić trzy kosmetyki spośród wiosennych nowości @catrice.cosmetics, które ostatnio najbardziej mi się sprawdziły.

Baza pod makijaż The Protector Poreless Blur to baza, która pięknie wygładza skórę, lekko ją matowi, sprawia, że podkład lepiej się do niej „przykleja” i utrzymuje zdecydowanie dłużej, nie zbiera się wokół porów i nie powoduje wyświecania. Jest to jedna z lepszych baz jakich ostatnio używałam, idealna dla właścicielek cery mieszanej lub tłustej.

Korektor Liquid Camouflage to mój faworyt od lat, świetnie radzi sobie z zakryciem ciemnych cieni pod oczami, nie wysusza i nie obciąża skóry pod oczami. W nowej formule lekko zmieniły się odcienie, ale 010 nadal jest tym, po który sięgam najchętniej.

Podkład HD Liquid Coverage z nową formułą zawierającą m.in. Niacynamid pięknie wygląda na skórze – to połączenie dobrego krycia i naturalnego wyglądu skóry, czego poszukuję w dni, gdy potrzebuję długotrwałego makijażu. Utrzymuje się przez cały dzień, nie wyświeca się w strefie T przez kilka godzin, nie zbiera się w newralgicznych miejscach i wygląda bardzo ładnie. Skóra jest wygładzona, wygląda zdrowo i promiennie, a wszystkie niedoskonałości są zakryte. Bardzo dobrze współgra z bazą Blur tworząc w mojej problematycznej strefie T duet idealny. Niestety gdy używałam go codziennie pojawiły się u mnie niedoskonałości, więc zostawiam go sobie na większe wyjścia.

Buziak!
Paulina