SENSUM MARE – ALGOTONE KREM BB

Hej! Ostatnio pokazywałam Wam na instagramie moje pierwsze wrażenia na temat kremu BB Algotone od Sensum Mare. Możecie go również zobaczyć w akcji na dwóch ostatnich Reels’ach makijażowych, a dziś przychodzę opisać Wam moje wrażenia po tygodniu codziennego używania tego produktu.

SENSUM MARE – ALGOTONE KREM BB

Stosowałam go codziennie od ponad tygodnia i jest to aktualnie mój ulubieniec. Spełni wszystkie moje oczekiwania co do codziennego makijażu twarzy, coś lekkiego, ale kryjącego, a za razem pielęgnującego.  

Algotone (mam go w odcieniu Light) ma lekką konsystencję, wystarczy pół pompki, aby zaaplikować go na całej twarzy, przez co jest wydajny. Jego krycie jest średnie, pięknie wyrównuje koloryt skóry i zakrywa zaczerwienienia, drobne przebarwienia czy niedoskonałości. Krycie można stopniować dodając odrobinę więcej produktu. Bez względu na ilość warstw wygląda przepięknie i pozostawia na twarzy efekt drugiej skóry!

Jego wykończenie jest lekko satynowe, nie świeci się, ale nie jest też bardzo matowy. Algotone w odcieniu light ma żółte pigmenty i jest dość jasny, do po aplikacji pięknie dopasowuje się do mojego naturalnego koloru skóry, nie oksyduje i nie ciemnieje.

Sensum Marę Algotone odcień Light

Ogromnym plusem Algotone jest to, że na mojej cerze mieszanej utrzymuje się przepięknie, nie wyświeca się w strefie T, głównie na skrzydełkach nosa, gdzie wiele produktów mocno się błyszczy nawet po kilku godzinach. Do 8h wygląda na skórze świetnie, jest ona promienna, ujednolicona, a jej koloryt jest wyrównany.

Nawet po 10h na skórze wygląda bardzo ładnie, jest super komfortowy w noszeniu, jest niewyczuwalny, nie obciąża, nie wysusza, nie zbiera się wokół porów, nie waży się w trudnych miejscach. W ciągu dnia znika bardzo naturalnie, nie robią się w nim plamy i nadal jest widoczny, nie przebijają się przez niego zaczerwienienia. 

SENSUM MARE – ALGOTONE KREM BB

Dobrze współgra z innymi kosmetykami, pudrami, bronzerami, różami zarówno tymi w kamieni jak i w kremie. To połączenie makijażu i pielęgnacji bardzo dobrze udało się marce Sensum Mare, Algotone to produkt idealny dla osób, które lubią kremy BB, ale mają dość produktów, które znikają ze skóry po dwóch godzinach noszenia.

Lekkość noszenia, efekt drugiej skóry, ładne krycie i długotrwały makijaż – to jest coś czego szukałam od dawna i nareszcie znalazłam! Stosuję, uwielbiam i polecam 🙂

Miałyście już okazję wypróbować Algotone?

Buziak!
Paulina