NATURALNA PIELĘGNACJA – OLIVIA PLUM

Hej! Podczas stacjonarnych targów Ekocuda kupiłam sobie na próbę mini kosmetyki marki Olivia Plum: tonik Dash i serum Drip  – oczywiście skuszona dobrymi opiniami na ich temat.

Tonik jest świetny, już po pierwszym użyciu czuć na skórze uczucie ulgi, nawilżenia i odprężenia. Stosuję go zarówno w pielęgnacji przed aplikacją serum oraz jako odświeżającą mgiełkę w ciągu dnia. Ma piękny zapach, a malutka szklana buteleczka sprawia, że idealnie sprawdza się na różnego typu wyjazdy. Zużyłam go w około 2 tygodnie codziennego stosowania i chętnie wrócę do niego ponownie, tym razem wybiorę większą pojemność. Dużym plusem jest też atomizer, który rozpyla idealną mgiełkę, którą łatwo odświeżyć skórę w ciągu dnia. Ostatnio częściej sięgałam po hydropaty odstawiając toniki na boku, ale ten produkt sprawił, że mam ochotę wrócić do regularnego stosowania toników.

Serum Drip stosowałam głównie na wakacjach, czyli podczas 2 tygodni ciągłych upałów, słońca i klimatyzacji. Świetnie sprawdza się rano, ma leciutką konsystencję, szybko się wchłania i pozostawia na skórze uczucie nawilżenia i ukojenia, wieczorem zaś stanowi świetną bazę pod krem. Podczas stosowania tego kosmetyku na mojej skórze nie pojawiły się żadne wakacyjne przesuszenia czy podrażnienia.

Cieszę się że wypróbowałam kosmetyki od Olivia Plum i chętnie wrócę po większe pojemności tych produktów oraz spróbuję innych produktów tej marki.

Buziak!
Paulina