PIELĘGNACJA TOŁPA AUTHENTIC

Hej! Ostatnio otrzymałam do testów nowości do pielęgnacji twarzy marki @tolpa_mniej_wiecej z najnowszej linii Authentic.

Byłam bardzo ciekawa tych produktów, ponieważ charakteryzują ją krótkie składy zwierające maksymalnie 10 składników, z których ponad 95% jest pochodzenia naturalnego (w zależności od produktu). Wszystkie kosmetyki są bezbarwne i bez dodatku substancji zapachowych dzięki czemu są bardzo delikatne dla skóry. 

Do mojej codziennej porannej i wieczornej pielęgnacji włączyłam wszystkie produkty na raz i nie zauważyłam żadnego podrażnienia ani negatywnego działania na moją skórę. 

Płyn micelarny stosuję do demakijażu oczu, bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem maskary, lekkich i mocniejszych cieni oraz produktów do brwi. Nie powoduje szczypania ani łzawienia oczu. 

Żel do mycia twarzy jest moim drugim etapem oczyszczania wieczornego i pierwszym etapem pielęgnacji porannej. Jest bardzo łagodny dla skóry, dobrze ją oczyszcza i odświeża, nie powoduje uczucia ściągnięcia ani podrażnień. 

Tonik stosuję zawsze po myciu tuż przed aplikacją serum, aplikuję go bezpośrednio z dłoni, delikatnie odświeża skórę. 

Żel-peeling stosuję kilka razy w tygodniu gdy chcę dokładniej oczyścić moją skórę np. Przed maseczką, tutaj również działanie jest skuteczne, ale bardzo łagodne. 

Bardzo polubiłam te produkty za ich dobre działanie, krótkie i opisane na opakowaniu składy oraz delikatność z jaką traktują moją skórę, dlatego teraz są podstawą mojego codziennego oczyszczania twarzy. 

Znacie już te nowości?

Buziak!
Paulina

*Kosmetyki otrzymałam do testów od marki Tołpa*