ORIENTANA MASECZKI GLINKOWE

Hej! Dziś pokazuję się Wam w nietypowym wydaniu, bo wyglądam trochę dziwnie.A to za sprawą maseczki glinkowej, którą mam na twarzy i to o niej chciałabym Wam trochę opowiedzieć.

Moja skóra bardzo lubi maseczki glinkowe, mam w swojej kosmetyczce aż trzy rodzaje glinek sypkich, każda z nich ma inne przeznaczenie: oczyszczające, wyciszające, matujące. Jedynym problemem jest ich przygotowanie, czasami nie chce mi się ich mieszać i brudzić w tym błotku.
Wtedy z pomocą przychodzą gotowe maseczki glinkowe, które aplikuje się bezpośrednio z opakowania i tak właśnie jest w przypadku maseczek od @orientana.
Maseczki glinkowe BioMask sprawdziły się na moje skórze rewelacyjnie – wygładziły ją, oczyściły i nadały jej zdrowego blasku ✨

Orientana BioMask


Od niedawna zmieniły się ich opakowania (formuła została bez zmian) i z plastikowych słoiczków trafiły do ekologicznych, papierowych saszetek, które nadają się do recyklingu. Bardzo podoba mi się ta inicjatywa cieszę się, że jedna z moich ulubionych marek z kosmetykami naturalnymi nie tylko dba o składy swoich produktów, ale również o ich opakowania i ich dalsze losy, a co za tym idzie o Ziemię.

Znacie te maseczki?

Buziak!
Paulina