NOWOŚCI OD MAX FACTOR

Hej! Dziś chciałabym Wam pokazać kilka moich ulubionych kosmetyków do makijażu od @maxfactor_pl 

Radiant Lift to trwały i dobrze kryjący podkład dający całkiem naturalne wykończenie – ostatnio to mój faworyt (łączę kolorki 40 i 47 i otrzymuję idealny odcień). Przy cerze mieszanej utrzymuje się nawet kilka godzin z lekkim wyświęceniem się w okolicy nosa. Nie ściera się, jest trwały i komfortowy w noszeniu. Nie podrażnił ani nie zapchał mojej skóry. Zaliczyłabym go do grupy podkładów o mocniejszym kryciu, ale bez efektu maski.


Pomadki Colour Elixir Soft Matte to miłość od pierwszego użycia, są lekkie, nie wysuszają ust, a do tego utrzymują się bardzo długo. Moje ulubione odcienie to 005 Sand Cloud – nudziak idealny, 015 Rose Dust delikatnie ciemniejszy od mojego naturalnego koloru ust i 030 Crushed Ruby czyli klasyczna czerwień.


I na koniec tusz do rzęs Divine Lashes, który na moich prostych i rzadkich rzęsach robi efekt wow, pogrubia je, wydłuża, podkręca, a dodawanie kolejnych warstw jeszcze bardziej potęguje ten efekt bez sklejania włosków. W ciągu dnia nie kruszy się i nie odbija na powiekach. Ma wyprofilowaną szczoteczkę ze standardowym włosiem (takie lubię najbardziej), którą precyzyjnie i wygodnie aplikuje się tusz.

Znacie te produkty od @maxfactor_pl ? 

Buziak!
Paulina