EKOCUDA GDAŃSK 10 i 11 LIPCA 2021

Hej! Kiedy po raz pierwszy pisałam tutaj o Targach Ekocuda nie mogłam się doczekać, aż pierwszy raz się na nie wybiorę. Niestety chwilę później zaczęła się pandemia, a wszystkie targi stacjonarne zostały odwołane, ale z sukcesem odbywały się wielokrotnie ich wersje online, co było super zaskoczenie.

Dziś z przyjemnością chcę Was powiadomić, że Targi Ekocuda wracają w stacjonarnej formie do Gdańska i już niebawem bo 10 i 11 lipca będziemy mogli zatopić się w świecie naturalnych kosmetyków, produktów do pielęgnacji domów, świec i innych ekologicznych gadżetów. Sama już zacieram ręce i przeglądam listę wystawców (znajdziecie ją tutaj) aby przygotować sobie listę zakupów, choć mam też ochotę poznać nowe marki, o których wcześniej nie słyszałam.

2.03.19 Ekocuda_Gdansk_VOL.3 ot. Joanna Oleszek

Pamiętajcie, że wstęp na tagi jest darmowy, ale należy zarejestrować się na stronie (tutaj) i mieć przy sobie wejściówkę w wersji wydrukowanej lub elektronicznej.

Podsumowując, Ekocuda w Gdańsku:
Weekend 10 i 11 lipca 2021
Polsat Plus Arena Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (zobacz na mapie)
Wejście jest darmowe po wcześniejszej rejestracji tutaj

Na targach obowiązywać będą wszystkie środki bezpieczeństwa takie jak:

  • Obowiązkowa maseczka zakrywająca nos i usta oraz jednorazowe rękawiczki.
  • Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren Targów.
  • Pełne wytyczne sanitarne i dot. bezpieczeństwa obowiązujące dla każdej osoby odwiedzającej znajdują się w Regulaminie.

Znacie targi Ekocuda? Byliście już, a może macie ochotę się wybrać?

Buziak!
Paulina