ALMARA SOAP – NATURALNE KOSMETYKI W DUCHU LESS WASTE

Hej! Dziś chciałabym Wam przedstawić kosmetyki, które skradły moje serce od pierwszego użycia. Są to naturalne produkty czeskiej marki @almarasoap_polska ich charakterystyką są naturalne składy i opakowania przyjazne środowisku: Mydełka miały malutką papierową etykietę, a pozostałe produkty zamknięte są w słoikach, które można ponownie wykorzystać.

Mydła są przepiękne i mają przepiękne intensywne zapachy, które unoszą się w łazience. Zarówno wersja lawendowa jak i baby super sprawdzają się w myciu rąk i ciała.

Cukrowy peeling do ciała o zapachu słonego karmelu to jakiś zapachowy obłęd. Bardzo dobrze się go aplikuje na skórze, złuszcza naskórek i pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Peeling do ust Cocoa Lips o zapachu czekolady to też zapachowy hit, dobrze, że po użyciu można go zjeść. Bardzo dobrze wygładza ista, stosowany regularnie widocznie poprawia ich kondycję.

Krem do rąk Gentle Touch w słoiczku to bardzo gęste masełko, które intensywnie odżywia i nawilża skórę dłoni. Wchłania się dość długo, więc raczej stosuję je na noc.


Bardzo spodobała mi się filozofia marki – dobre i krótkie składy, ekologiczne i minimalistyczne opakowania i jakość produktów, która sprawia, że chce się ciągle ich używać.Niedługo marka Almara Soap otworzy swój sklep internetowy w Polsce i będziemy mieć stały dostęp do tych kosmetyków 💚 

Znacie te produkty? Może któryś z nich bardziej Was zainteresował?

Buziak!
Paulina