VEOLI BOTANICA – SERUM I PEELING ENZYMATYCZNY

Hej! Ostatnio w mojej codziennej pielęgnacji pojawiły się dwie naturalne nowości od Veoli Botanica. Kilka lat temu używałam ich kosmetyków i byłam z nich bardzo zadowolona (możecie o nich przeczytać tutaj), teraz czas na sprawdzenie nowości w ofercie marki.

Veoli Botanica to polska marka produkująca naturalne kosmetyki wegańskie, z dobrymi składami i w szklanych opakowaniach, więc nie może zabraknąć takich testów na moim blogu.

Serum do twarzy Focus Hydration Gel – to serum z potrójnym kwasem hialuronowym (wysokocząsteczkowym, niskoczostęczkowym i ultra-ultraniskoczostęczkowym), dzięki czemu ma ono działanie silnie nawilżające na wszystkich poziomach skóry. Używam go codziennie rano i wieczorem i jestem zachwycona jego działaniem. Serum ma gęstą konsystencję, dzięki czemu jedna kropelka wystarcza by rozprowadzić kosmetyk na całej twarzy. Tuż po aplikacji pozostawia na skórze uczucie ulgi, ukojenia i najwilżenia. Szybko się wchłania i stanowi bardzo dobrą bazę pod makijaż rano jak i podstawę wieczornej pielęgnacji.

Przy regularnym używaniu zauważyłam, że moja skóra jest nawilżona, nie pojawiają się na niej suche skórki ani przesuszenia. Skóra jest wygładzona i bardziej napięta, a uczucie ściągnięcia skóry zniknęło. Do tego jest delikatne dla skóry, nie podrażnia i nie uczula. 

Peeling enzymatyczny Matcha Power Peel – zawiera w swoim składzie altywny kompleks AHA 10%, PHA 10%, kwas salicylowy, enzym z ananasa  i zmieloną herbatę Macha. 

Mam cerę mieszaną i regularne peelingi są dla mnie bardzo ważne. Już po pierwszej aplikacji zauważyłam, że skóra jest oczyszczona i wygładzona, a strefa T zmatowiona i mniej się przetłuszcza. Po kilku zastosowaniach (2 razy w tygodniu) moja skóra jest nie tylko oczyszczona, ale również rozjaśniona, a jej koloryt stał się bardziej ujednolicony. Przy bardzo intensywnym działaniu peeling jest bardzo delikatny, nie spowodował podrażnień ani nie uczulił. 

A Wy znacie kosmetyki tej marki?
Buziak!
Paulina