MÓJ ULUBIONY DROGERYJNY PODKŁAD – MAX FACTOR FACEFINITY

Hej! Jesienią zeszłego roku odkryłam podkład, który jest moim drogeryjnym ulubieńcem. Stosuję go zawsze, gdy chcę by moja skóra wyglądała dobrze przez cały dzień lub gdy mam problemy skórne do zakrycia – sprawdza się zawsze i wszędzie – mowa tutaj o podkładzie Max Factor Facefinity All Day Flawless.

Facefinity All Day Flawless to podkład mocno kryjący, dość ciężki, odporny na ścieranie i długotrwały. Zastyga na skórze i nie rusza się z niej od rana do wieczora, świetnie zachowuje się w zamaszkach mimicznych i jest bardzo plastyczny, przez co rusza się razem ze skórą. Mam cerę mieszaną, która po 3-4h od aplikacji podkładu mocno wyświeca się w okolicy nosa i mało który kosmetyk jest w stanie wytrzymać dużej, Facefinity jest jednym z nielicznych, któremu się to udaje. Podkład Max Factor ma matowe wykończenie i po aplikacji pozostawia skórę idealnie gładką. Na mojej skórze najlepiej wygląda zaaplikowany gąbeczką, ale roztarty palcami czy pędzlem również wygląda pięknie.

Nie obciąża mojej skóry, nie wysusza jej i nie zapycha, co w połączeniu z tak dobrym kryciem i długotrwałym efektem jest jego kolejnym plusem. Podkład jest bardzo wydajny i wystarczy niewielka ilość i cienka warstwa, aby rozprowadzić go na całej twarzy. Co najważniejsze nie tworzy efektu maski, skóra wygląda bardzo zdrowo, jej kolor jest wyrównany, zaczerwienienia i niedoskonałości zakryte, a wszystko z naturalnym efektem.

Mój codzienny odcień to 45 Wam Almond, a sięgam też po delikatnie ciemniejsze kolory jak 44 Warm Ivory i 50 Natural, które mieszam ze sobą w zależności od aktualnego koloru mojej cery.

Max Factor Facefinity od góry 45, 44, 50
Max Factor Facefinity od góry 45, 44, 50

Podkład Max Factor Facefinity jest moim pewniakiem, zawsze zabieram go ze sobą w podróż i świetnie sprawdza się w dni, kiedy chcę lub muszę mieć pięknie wyglądającą cerę od rana do wieczora. Odkąd pracuję z domu staram się nie sięgać po niego codziennie, aby za bardzo nie obciążać skóry, ale gdy codziennie jeździłam do biura lub gdy gdzieś wychodzę zawsze sprawdza się świetnie. . Po prostu uwielbiam go i jest to kosmetyk, którego mam mały zapas w mojej toaletce. Myślę, że sprawdzi się każdej posiadaczce cery normalnej, mieszanej i tłustej, lubiącej mocniejsze krycie i długotrwały efekt na skórze.

Buziak!
Paulina