PODKŁAD Z DOBRYM SKŁADEM SORAYA PLANTE

Hej! Od jakiegoś czasu jeszcze przechodzę na naturalną stronę pielęgnacji i makijażu, zagłębiam się w czytanie składów kometyków i chętnie testuję naturalne nowości. Dziś chciałabym Wam przedstawić podkład z dobrym składem, który znajdziecie w drogerii – mowa tu o pokładzie z linii Soraya Plante. W duecie przetestowałam wielofunkcyjną mgiełkę, która ma za zadanie nawilżać i odświeżać lub utrwalić i scalić makijaż.

Na początku nie miałam co do niego zbyt dużych oczekiwań, bo zazwyczaj naturalnej kolorówce ciężko jest dorównać kosmetykom drogeryjnym, ale okazał się bardzo miłym zaskoczeniem. 

  • Podkład ma dość gęstą konsystencję i jest mocno napigmentowany, mi najlepiej aplikuje się go palcami.
  • Ma dobre krycie, nazwałabym je średnim, coś takiego jak przeciętny podkład z drogerii. 
  • Kolorek 02 NUDE na swatchu wygląda na ciemny, ale całkiem dobrze dopasowuje się do odcienia skóry (jestem jaśniejsza od tego podkładu, a on nie robi mi z buzi pomarańczy). 
  • Bardzo dobrze utrzymuje się na skórze, mam cerę mieszaną, więc po 4-5h wyświeca się w okolicy nosa, ale po użyciu bibułek problem znika, a dzięki temu podkład wygląda dobrze od rana do wieczora.

Myślę, że jest to podkład warty uwagi  zwłaszcza osób, które analizują składy i szukają bardziej naturalnych rozwiązań. Jakościowo jest dobrym zamiennikiem tradycyjnego podkładu o średnim stopniu krycia i dającym bardzo naturalny efekt.

Soraya Plante 02 Nude
Soraya Plante 02 Nude
Soraya Plante 02 Nude

Nie mogę zapomnieć o mgiełce, która również fajnie się sprawdza, zarówno do utrwalenia makijażu jak i do odświeżenia twarzy w ciągu dnia. Piękny zapach, dobry skład i super poręczna buteleczka, która w 100% pochodzi z recyklingu. Spełnia swoje zadanie i niczego więcej od niej nie wymagam 🙂

Podsumowując uważam, że nowości z linii Soraya Plante są godne uwagi i warto się nimi zainteresować. Marka starannie dobiera składniki, aby skomponować jak najbardziej naturalne produkty, a do tego coraz więcej uwagi poświęca opakowaniom, które są przyjazne dla środowiska.

Koniecznie dajcie znać czy stosowaliście już kosmetyki Soraya Plante i jak się u Was sprawdziły

Buziak!
Paulina

2 myśli w temacie “PODKŁAD Z DOBRYM SKŁADEM SORAYA PLANTE

    1. Ta seria dostępna jest tylko w Rossmannie, ale wiele produktów jest godnych uwagi. Sama mam ochotę poznać jeszcze coś do pielęgnacji twarzy, hydrolaty, może piankę do mycia twarzy – słyszałam o nich dużo dobrych opinii 🙂

      Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.