COULEUR CARAMEL – NATURALNY MAKIJAŻ

Hej! Witajcie w piątym dniu naszego naturalnego tygodnia! Jak Wam idzie? Udało Wam się wprowadzić jakieś naturalne zmiany w pielęgnacji/makijażu?

Dziś trochę o kosmetykach do makijażu marki Couleur Caramel. Jest to francuska marka produkująca naturalne kosmetyki kolorowe, które w składzie nie zwierają parabenów, olejów mineralnych, konserwantów, czy substancji ropochodnych. Kosmetyki Couleur Caramel posiadają wiele certyfikatów ekologicznych i nie są testowane na zwierzętach. 

Couleur Caramel Pomadka 126 i Róż w kremie

Choć markę poznałam wiele lat temu we Francji to do jej produktów wróciłam na początku tego roku i oto moje dotychczasowe odkrycia:

  • Pomadka w odcieniu 126 – mój idealny nudziak
  • Róż w kremie w odcieniu 42 – pozostawia na policzkach piękny, naturalny rumieniec. 
Couleur Caramel pomadka nr 126

Oba te kosmetyki bardzo lubię, ale od początku wyzwania najczęściej sięgam po pomadkę, ma ona satynowe wykończenie i mocną pigmentację, a do tego delikatnie nawilża usta. Już nie pamiętam kiedy stosowałam jeden odcień przez tyle dni z rzędu. 

Less Waste:

Kosmetyki Couleur Caramel zamknięte są w kartonowych opakowaniach tworzonych z materiałów wtórnych, pochodzą z recyklingu i ulegają biodegradacji. Użyte składniki pochodzą z ekologicznych plantacji. 

Makijaż mineralny (Couleur Caramel 126)

Uwielbiam marki, które łączą ideę naturalnych składników i ekologicznych opakowań – za to wielki plus dla Couleur Caramel. Chętnie poznam inne produkty marki, dajcie znać co warto przetestować!

Buziak!
Paulina