BRAUN SILK EPIL 9 FLEX

Cześć! Lato zawitało już chyba na dobre, a wraz z nim czas na noszenie zwiewnych sukienek, spódniczek i krótkich spodni. Letnie stroje wymagają odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz idealnie gładkich nóg. Mi w przygotowaniu do lata pomógł najnowszy depilatora marki Braun Silk Epil 9 Flex – dla mnie ideał. 

Depilator ma bardzo łady design i świetnie wyprofilowaną rączkę z powłoką antypoślizgową, dzięki której używanie go jest bardzo wygodne. 

1

Silk Epil 9 Flex posiada ruchomą głowicę, która dopasowuje się do golonej powierzchni, dzięki czemu depilacja kolan, kostek czy stóp jest łatwiejsza. Jestem mile zaskoczona, że  zabieg depilacji nie jest bardzo bolesny, czego obawiałam się najbardziej. Urządzenie bardzo dobrze radzi sobie z wyrywaniem włosków już za jednym pociągnięciem, pozostawiając skórę gładką na kilka tygodni. 

4

2

5

Ale to nie wszystko! Silk Epil 9 posiada również dwie dodatkowe końcówki – jedną z golarką, dzięki której depilacja wrażliwych miejsc jak okolice bikini i pachy nigdy nie była prostsza! Zabieg ten jest bezbolesny, super łatwy, szybki i bardzo dokładny dzięki lampce podświetlającej depilowany obszar. 

7

Kolejną końcówką jest szczoteczka do peelingu skóry, która pozwala na dokładne złuszczenie naskórka i zapobiega wrastaniu włosków. 

6

Depilator Silk Epil 9 Flex można używać zarówno na sucho jak i pod wodą. 

W moim zestawie znalazłam również szczoteczkę FaceSpa do oczyszczania twarzy z czterema końcówkami: do delikatnego oczyszczani, złuszczająca i gąbeczką do nakładania kremu. Szczoteczka skutecznie myje twarz, a delikatne włosie delikatnie masuje skórę sprawiając, że jest mięciutka i przyjemna w dotyku. 

8

Nowy depilator Braun Silk Epil 9 Flex bardzo przypadł mi do gustu i jest idealnym środowym gfżetem w mojej kosmetyczce. Świetnie sprawdza się w codziennej domowej pielęgnacji, a dzięki swojemu kompaktowemu rozmiarowi i wygodnemu etui super sprawdza się w podróży.

Buziak!
Paulina