MOKOSH – LIPOSOMOWE SERUM POD OCZY OGÓREK

Hej! Kosmetyki marki Mokosh są jednym z moich pielęgnacyjnych odkryć tego roku, kremy do twarzy i pod oczy, o których pisałam tutaj sprawdziły mi się tak dobrze, że zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie, co u mnie zdarza się dość rzadko ze względu na spore zapasy kosmetyczne. Ponadto ich przepiękne, szklane słoiczki otrzymały nowe życie i aktualnie przechowuję w nich małe akcesoria do szycia jak guziki, igły i agrafki – czyli wszystko w duchu less waste.

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejny produkt marki Mokosh, który pokochała moja skóra – Liposomowe serum pod oczy Ogórek. Serum zamknięte jest w maleńkiej szklanej buteleczce (12 ml) o minimalistycznym designie z aplikatorem w formie pipetki, dzięki któremu aplikacja produktu jest łatwa i precyzyjna. Samo serum ma delikatnie słodkawy, ogórkowy zapach, który w żaden sposób mnie nie drażni. Ma bardzo treściwą, oleistą i dość lepką konsystencję, dlatego decyduję się na użycie go tylko podczas wieczornej pielęgnacji. Zazwyczaj poza samą aplikacją staram się wykonać delikatny masaż palcami lub rollerem. Serum dobrze nawilża i odżywia skórę pozostawiając uczucie ukojenia. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra wokół oczu jest zregenerowana i bardziej napięta, jędrna a spojrzenie wygląda na wypoczęte.

01FF08CE-9B11-4B71-B1F7-1DF47FF011A6-022E417B-D3FC-4575-9257-1F394F2443E2
MOKOSH – LIPOSOMOWE SERUM POD OCZY OGÓREK

Jedynym minusem jaki znalazłam jest fakt, że ze względu na jego bardzo oleistą konsystencję po przebudzeniu lub gdy zaaplikuję go wczesnym wieczorem i jeszcze coś robię, zbiera się na rzęsach i zostawia na oczach zamglony efekt. Całe szczęście nie podrażnia oczu, nie powoduje szczypania ani łzawienia, a efekty jakie pozostawia na skórze przebijają ten drobny dyskomfort.

Po tym jak poznałam już trzy kosmetyki marki Mokosh mam ochotę na więcej i pewnie niebawem sięgnę po kolejne produkty tej marki.

Buziak!
Paulina

Jedna myśl w temacie “MOKOSH – LIPOSOMOWE SERUM POD OCZY OGÓREK

Możliwość komentowania jest wyłączona.