RIMMEL BROW PRO MICRO – MAKIJAŻ BRWI

Hej! Brwi, to jeden z elementów codziennego makijażu, bez którego nie wyobrażam sobie wyjść z domu. Mam dość rzadkie, blond włoski, które ciągle zapuszczam, ponieważ w młodości wyskubałam ich sobie za dużo. Chętnie i często testuję nowości w makijażu brwi i dziś chciałabym Wam przedstawić produkty z linii Brow Pro Micro marki Rimmel.

Brow Pro Micro – kredka do brwi

Kredki Rimmel Brow Pro Micro dostępne są w trzech odcieniach 001 Blonde, 002 Soft Brown i 003 Dark Brown. Zamknięte w wykręcanym opakowaniu zakończonym z jednej strony wąską, precyzyjną spiralką. Kredka jest cienka, dzięki czemu można precyzyjnie wyrysować nią włoski na brzegach brwi jak i wypełnić ubytki w środku. Ma idealną formułę, która nie jest ani za miękka, ani za twarda, dzięki czemu pod naciskiem dłoni kontrolujemy każdy ruch i intensywność. Jest to moja ulubiona kredka do brwi ostatnich miesięcy! Jakiś czas temu zużyłam odcień Blonde, który jest pięknym, jasnym, zgaszonym brązem, aktualnie wykańczam odcień Soft Brown, który jest lekko ciemniejszy, ale nadal pasuje do mojej jasnej karnacji. Łatwość pracy, idealnie dopasowane kolory i szczoteczka, którą można wyczesać i poprawić brwi sprawiają, że nie ma dnia bez użycia tej kredki. Jest to zdecydowanie mój ulubiony produkt w makijażu brwi, a do tego drogeryjna cena sprawiają, że nie ma się do czego przyczepić. Gorąco polecam!

IMG_0483

RIMMEL BROW PRO MICRO
RIMMEL BROW PRO MICRO

Brow Pro Micro – wodoodporny pisak do brwi

Pisaki, podobnie jak kredki Brow Pro Micro są dostępne w trzech odcieniach… . Jest to produkt podobny do eyelinera, tylko że do brwi. Kolory są bardzo ładne, nie wpadają ani w rudy, ani w fiolet za co ogromny plus. Końcówka pisaka jest dość elastyczna i precyzyjna, a ilość kosmetyku, który się nią aplikuje jest akurat, nie wylewa się go bardzo dużo ani za mało. Dla mnie taka formuła jest zupełną nowością i trochę się jej obawiałam. U mnie sprawdza się do dorysowania pojedynczych włosków z przodu brwi lub na końcówce. Zostawia ładny, naturalny efekt, a dorysowane brwi nie rzucają się w oczy. Jest to kosmetyk dość ciekawy, ale można go pominąć w codziennym makijażu brwi. Z obu produktów z linii Brow Pro Micro to kredka skradła moje serce i nie wyobrażam sobie bez niej makijażu.

RIMMEL BROW PRO MICRO
RIMMEL BROW PRO MICRO
RIMMEL BROW PRO MICRO
RIMMEL BROW PRO MICRO

Buziak!
Paulina