UWAGA! ZMIANA TERMINU TARGÓW. EKOCUDA GDAŃSK – TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH

UWAGA! W związku z obecną sytuacją i zagrożeniem epidemicznym targi Ekocuda w Gdańsku zostały przeniesione na inny termin i odbędą się 4 i 5 lipca 2020r. Miejsce pozostaje bez zmian.

Hej! Jak możecie zauważyć od dłuższego czasu na moim blogu pojawia się coraz więcej publikacji na temat kosmetyków naturalnych. Staram się coraz bardziej przechodzić na tę bardziej zieloną stronę zarówno w pielęgnacji jak i makijażu. Cenię sobie nie tylko dobre składy produktów, ale również filozofię firm, które produkując kosmetyki dbają o środowisko, podając nam je w ekologicznych opakowaniach w duchu less i zero waste. Ostatnio napisałam Wam zbiorczy post z moimi naturalnymi odkryciami 2019, możecie znaleźć go tutaj.

Wspomniałam w nim również, że wybieram się w tym roku na tarki kosmetyków naturalnych Ekocuda w Gdańsku. Już kilka razy miałam w planie pójść na te targi, niestety za każdym razem coś mi wypadało i nie udało mi się na nie dotrzeć. W tym roku jest inaczej, postanowiłam, że na pewno będę i już od kilku miesięcy mam zarezerwowany weekend 21-22 marca.

Tego typu targi to super okazja aby poznać nowe marki, „pomacać” niektóre kosmetyki, zaoszczędzić na kosztach przesyłki, i poznać ludzi, którzy tworzą je z pasją. Sama przygotowałam sobie listę marek, które chciałabym odwiedzić na Ekocudach, na pewno odwiedzę marki dobrze mi znane,  , {iossi}, Orientana i Annabelle Minerals, oddam buteleczki po pustych produktach od Creamy (więcej o tym pisałam tutaj). Ale również zajrzę na stoiska takich marek, których kosmetyki chcę wypróbować, jak Sylveco,  Mokosh, Cztery Szpaki, Asoa, Koi, Plantea i pewnie jeszcze wiele innych. Mam też przygotowaną listę zakupów, jestem ciekawa co z tego uda mi się kupić i ile rzeczy wyniosę z targów nadprogramowo.

INSTAGRAM_Gdańsk_2020

Jeśli jesteście z Trójmiasta i okolic, lubicie kosmetyki naturalne lub chcecie zacząć z nimi przygodę save the date21-22 marca na Stadio Energa w Gdańsku wstęp wolny .

Ecocuda znajdziecie też w social mediach, gdzie pojawiają się nowinki ze świata kosmetyków naturalnych oraz dokładne opisy wielu marek, które wystawiają się na targach:
Facebook: facebook.com/ekocudacom
Instagram Ekocuda: instagram.com/ekocuda

Jedna myśl w temacie “UWAGA! ZMIANA TERMINU TARGÓW. EKOCUDA GDAŃSK – TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH

  1. Jeżeli na targach wystawi się marka Nacomi to polecamy Ci sprawdzić ich produkty. Oni w swojej ofercie mają tylko naturalne kosmetyki. Klienci naszej drogerii często je zamawiają.
    Ogólnie pojawia się coraz więcej nowości… kosmetyki wegańskie są teraz na TOPIE 🙂
    Do Gdańska mamy trochę daleko i jeżeli nic nowego nie wyniknie z koronawirusem i odwoływaniem wydarzeń, to będziemy się chcieli się wybrać całym zespołem.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.