RIMMEL WONDER’SWIPE 2IN1 EYELINER

Processed with VSCO with a9 preset

Hej! Dziś chcę Wam pokazać świetny kosmetyk od @rimmellondonpl
Są to eyelinery Wonder’Swipe, które można użyć jako standardowy eyeliner, lub zaaplikować na powiece i szybko rozetrzeć, aby uzyskać efekt cienia do powiek. Mają bardzo wygodny, precyzyjny aplikator, którym dobrze maluje się kreskę i łatwo nakłada się produkt na powiekę. Gama kolorystyczna jest ogromna, od ciemnego grafitu przez fiolety, granaty czy zielenie po róż, złoto i opalizujący biały.

Processed with VSCO with a9 preset

IMG_6680

IMG_6683

Pigmentacja Wojder’Swipe jest bardzo intensywna jeśli malujecie nim kreskę, a po roztarciu staje się delikatniejsza. Wszystkie kolory zawierają w sobie błyszczące drobinki, dzięki czemu przepięknie się mienią. Wonder’Swipe to bardzo uniwersalny kosmetyk, którym można wykonać cały makijaż oka – rozetrzeć na całej powiece aby uzyskać efekt chmurki, po czym dodać wyrazistości kreską. Moje dwa ulubione kolory to 002 INSTAFAMOUS i 003 BALLIN’, których używam samodzielnie w dni, kiedy nie mam czasu na pełen makijaż oka lub dodaję nim błysku na powiece po wykonturowaniu oka brązami. Eyelinery Wonder’Swipe utrzymują się na powiece przez cały dzień, nie rozmazują się i nie zbierają się w załamaniu powieki.

Kosmetyki 2w1 jak Wonder’Swipe bardzo do mnie przemawiają i polubiłam je już od pierwszego użycia. Który kolor podoba się Wam najbardziej?

Buziak,
Paulina