PEELING RYŻOWY NIVEA RICE SCRUB

Hej! Ostatnio na blogu było sporo o makijażu, dlatego dzisiaj przychodzę z nowościami do pielęgnacji i jak możecie zobaczyć po tytule chodzi tutaj o nowe peelingi ryżowe od Nivea. Regularnie złuszczam skórę w zależności od jej potrzeb peelingami mechanicznymi lub enzymatycznymi, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji stosować peelingów ryżowych, dlatego byłam dość ciekawa jak się sprawdzą.

Peelingi ryżowe  są dostępne w trzech wersjach: z bio aloesem, z bio borówkami oraz z bio malinami.

Wszystkie trzy rodzaje peelingu bardzo dobrze złuszczają naskórek i pozostawiają skórę wygładzoną i mięciutką. Mają dość gęstą konsystencję, a drobinki w nich zawarte są wyczuwalne podczas kontaktu ze skórą, ale są zdecydowanie delikatniejsze od tych w standardowych peelingach mechanicznych. Dobrze się je rozprowadza, rozsmarowuje i zmywa. Polubiłam każdy z nich, ale ze względu na ich składniki różnią się one nieznacznie swoim działaniem, dlatego opiszę Wam je trochę dokładniej.

Purify Rice Scrub – Peeling Ryżowy z Bio Aloesem to wersja zielona. Ma za zadanie oczyścić pory i złuszczać naskórek. Ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Mocny stopień intensywności pozwala na dwa użycia w ciągu tygodnia.

Smooth Rice Scrub – Peeling Ryżowy z Bio Borówkami – wersja niebieska. Jego głównym zadaniem jest złuszczanie naskórka i usuwanie martwych komórek, jednak jego formuła jest bardzo delikatna, co pozwala na stosowanie peelingu do czterech razy w tygodniu.

Glow Rice Scrub – Peeling Ryżowy z Bio Malinami – werzsa różowa, rozświetlająca. Ma delikatnie złuszczać naskórek i nadawać skórze blasku. Jest bardzo delikatny, a jego intensywność jest niska, co pozwala na stosowanie go codziennie.

Mieliście już okazję stosować te peelingi? Co o nich sądzicie?

Buziak!
Paulina