DROGERYJNE RÓŻE I ROZŚWIETLACZE OD MYSECRET I SENSIQUE

Hej! Pewnie wiecie, że uwielbiam testować nowości polskich marek, które są dostępne w drogerii, Chyba podobnie zaczynam każdy post tego typu, dlatego dziś bez zbędnego gadania zapraszam Was na przegląd nowych rozświetlaczy i rózy dostępnych w Drogerii Natura.

Rozświetlacz MySecret Hello Princess

My Secret stworzyło ostatnio parę kosmetyków wypiekanych, bronzer, o którym pisałam tutaj oraz rozświetlasz Hello Princess. Ma on przepiękny złoty, szampański odcień bez widocznych drobin, Przepięknie wtapia się w skórę tworząc glow na policzku. Lubię również używać go, jako cienia na całą powiekę, dzięki temu makijaż całej twarzy jest spójny kolorystycznie, a spojrzenie wygląda na bardziej wypoczęte.

83167F6E-4701-4049-8F3D-3E16AC22B2BA

Rozświetlacz MySecret Hello Princess
Rozświetlacz MySecret Hello Princess

Rozświetlacze Sensique Perfect Blush

Processed with VSCO with a6 preset
Róże i rozświetlacze Sensique 

Perfect blush od Sensique to kolekcja rozświetlaczy i róży w malutkich, poręcznych opakowaniach. Udało mi się przetestować trzy odcienie rozświetlaczy i dwa odcienie róży. Rozświetlacze są bardzo mocno napigmentowane i tworzą na policzkach taflę błysku, odcień 210 MONN GLOW jest chłodny, dający srebrny blask, 211 SOLAR GLOW to ciepłe, złote tony, a 212 COMET GLOW to lekko różowy i szampański odcień. Wszystkie są przepiękne i utrzymują się na skórze przez cały dzień.

Sensique Perfect Blush Rozświetlacze

Sensique Perfect Blush Rozświetlacze
Sensique Perfect Blush Rozświetlacze

Dwa róże Perfect Blush, o których wspomniałam to totalna rewelacja! Ich pigmentacja jest tak intensywna, że przy pierwszych aplikacjach zrobiłam sobie rumieńce jak u lalki u musiałam je mocno rozcierać, dlatego polecam obchodzić się z nimi ostrożnie.

Sensique Perfect Blush

Oba odcienie 207 PRECIOUS (na górze) i 209 TIMELESS (na dole) są do siebie zbliżone tonacją, są to ciepłe różowe kolory z odrobiną brzoskwiniowych tonów. Posiadają delikatne drobinki, które sprawiają, że nadają makijażowi świeżości i lekko odbijają światło.

Sensique Perfect Blush
Sensique Perfect Blush

Po raz kolejny jestem zachwycona stosunkiem, jakości do ceny wszystkich produktów marek MySecret i Sensique. Dzięki nim możecie zrobić sobie trwały i piękny makijaż bez rujnowania swojego portfela. Jak Wam się podobają te rozświetlacze i róże?

Buziak!
Paulina