JESIENNE NOWOŚCI OD KOBO PROFESSIONAL

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejne nowości jesienno-zimowe od Kobo, które znajdziecie w drogerii Natura. W mojej kosmetyczce rozgościły się one na dobre, a są to:

Under Eye Brightening Powder to bardzo drobno zmielony, transparentny puder pod oczy. Dobrze utrwala makijaż, nie robi efektu ciastka i utrzymuje się przez cały dzień.

Maskara Marvellous Lashes to mój hit! Ma silikonową szczoteczkę, którą dobrze się go aplikuje bez grudek i bez brudzenia się. Dokładnie rozczesuje i rozdziela rzęsy nadając im objętości i charakteru. Moje rzęsy są dość długie, ale proste i rzadkie i nie każdy tusz do rzęs jest w stanie im podołać. Jednak ten jest świetny. Podkręca, pogrubia, wydłuża. Do tego utrzymuje się na nich przez cały dzień, nie odbija się na powiekach i nie kruszy.

KOBO Maskara Marvellous Lashes
KOBO Maskara Marvellous Lashes

Brokatowe Sparkle EyeLiner w trzech odcieniach łatwRimmel lasting finish extreme 3o się aplikuje i pięknie wyglądają na powiece zarówno solo, jak i przy dopełnieniu makijażu oka. Nr 1 AURORA to bezbarwny tusz z drobinkami o chłodnych, srebrnych tonach, nr 2 DIAMOND DUST to bezbarwny tusz z drobinami w ciepłej tonacji – złotymi i złoto-różowymi, natomiast 3 SIREN (mój faworyt) to miedziano-złoty tusz z wieloma drobinami w ciepłych tonach.

KOBO Sparkle EyeLiner

IMG_1829

Fantasy Pure Pigment – Sypkie pigmenty są ostatnio moimi ulubionymi, najczęściej używam jednego na całą powiekę oraz dodaję Sparkle Eyeliner i efektowny makijaż oka gotowy w kilka minut. Moje ulubione to te w odcieniach złota i beżu np. 102 GOLDEN SAND. Są bardzo drobno zmielone, łatwo się je aplikuje pędzelkiem i palcem i pozostawiają na powiece intensywny kolor.

KOBO Fantasy Pure Pigment

IMG_3243

Jak Wam się podobają?

Buziak!
Paulina