PIXI BEAUTY – #PIXIPRITTIES KOLEKCJA KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU

Hej! Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolekcję kosmetyków marki Pixi Beauty, która powstała we współpracy z pięcioma dziewczynami, które w świecie internetu znane są z pięknych makijaży. Marka Pixi z każdą z tych dziewczyn przygotowała jeden lub kilka kosmetyków, a cała ta kolekcja współgra ze sobą kolorystycznie i śmiało można połączyć je w jednym makijażu. Mowa tutaj jak już pewnie widzieliście po tytule o kolekcji #PixiPretties i już Wam przedstawiam wszystkie produkty, które się w niej znalazły.

PIXI #pixipretties
PIXI #pixipretties

PIXI + FROM HEAD TO TOE

#pixipretties + from head to toe
#pixipretties + from head to toe

Form Head To Toe w swojej mini kolekcji stworzyła dwa pudry rozświetlające GLOWY-Y POWDERS jeden w odcieniu bardziej neutralnym, drugi o różowych tonach – można ich używać jako rozświetlaczy na kości policzkowe oraz jako róży do policzków, ponieważ poza mocnym błyskiem zawierają również dość intensywny kolor. Trzecim kosmetykiem jest brązowy, metaliczny cień w sztyfcie ENDLESS SHADE STICK – to jest jeden z moich ulubionych kolorów i często ląduje na mojej powiece, dlatego bardzo się ucieszyłam jak tylko go zobaczyłam. Łatwy w aplikacji łączy w sobie miniumum wysiłku i maksimum efektu jaki osiągamy w makijażu oka.

PIXI + HEART DEFENSOR

#pixipretties Eye Heart Palette
#pixipretties Eye Heart Palette

We współpracy z Heart Defesor powstała przepiękna paletka cieni EYE HEART PALETTE, w której znajdziecie osiem cieni o bardzo ciepłej tonacji przez beże ciepłe brązy i pomarańcze po świetlisty szampański i delikatny miedziany. Paletka idealna do stworzenia dziennego, naturalnego, a także mocniejszego, jesiennego makijażu. Cienie podobnie jak w innych paletkach Pixi, które posiadam bardzo dobrze się rozprowadzają, blendują i łączą se sobą. Nie tworzą plam, nie osypują się, utrzymują się na powiece przez cały dzień. Takiej paletki brakowało mi w moich zbiorach.

PIXI + MARYAM MAQUILLAGE

PIXI + MARYAM MAQUILLAGE i CHLOE MORELLO LIP ICINGS
PIXI + MARYAM MAQUILLAGE i CHLOE MORELLO LIP ICINGS

Wraz z Maryam Maquillage powstały dwa zestawy kosmetyków na dzień i na noc, w których skład wchodzą matowa pomadka w płynie oraz cień do powiek w płynie z dużą ilością brokatowych drobinek. DAY KIT to połączenie matowej pomadki w ciepłym, marchewkowym odcieniu oraz cienia do powiek o szampańskich tonach. NIGHT KIT to pomadka w odcieniu nude oraz czarny cień z dużymi, złotymi drobinami. Bardzo lubię łączyć ze sobą te kolory, a makijaże nimi wykonane są bardzo efektowne.

PIXI + CHLOE MORELLO

Chloe Morello stworzyła trzy mieniące się błyszczyki z linii LIP ICINGS, które na ustach pozostawiają efekt 3D. Delikatny i mocniejszy róż są idealne w codziennych makijażach, natomiast ten w odcieniu niebiesko-fioletowym jest dla osób lubiących w makijażu odrobinę szaleństwa.

PIXI #pixipretties THE LAYERS HIGHLIGHTING PALETTE
PIXI #pixipretties THE LAYERS HIGHLIGHTING PALETTE

PIXI + RACHH LOVES

PIXI #pixipretties THE LAYERS HIGHLIGHTING PALETTE
PIXI #pixipretties THE LAYERS HIGHLIGHTING PALETTE

Wraz z Rachh Loves powstał paletka THE LAYERS HIGHLIGHTING PALETTE zawierająca trzy cienie do powiek oraz dwa duże rozświetlacze. To idealny zestaw aby nadać powiekom i policzkom blasku. Dwa neutralne cienie Lace i Knit są idealne do dziennych makijaży, Zipper to cień – kameleon, który niby jest fioletowy, ale po nałożeniu na skórę lekko zmienia kolor. Rozświetlacze są drobno zmielone, nie zawierają drobinek i ślicznie mienią się na policzkach.

Jak się Wam podobają zestawy z linii #pixipretties? Który z nich przypadł Wam najbardziej do gustu? Dla mnie decyzja jest dość ciężka, chociaż paleta cieni oraz paleta rozświetlaczy najbardziej podbiły moje makijażowe serce 🙂

Buziak!
Paulina