NIVEA DEO BEAUTY ELIXIR DEOMILK FRESH I MILD

Nie wiem, czy Wam już wspominałam, ale antyperspiranty marki Nivea towarzyszą mi od lat i zawsze były moim numerem jeden. Chętnie sięgam po nowe zapachy czy wersje i tym razem było podobnie, zaczęłam używać antyperspiranty z linii NIVEA DEO BEAUTY ELIXIR jeden w pray’u drugi w kulce.  Seria BEAUTY ELIXIR została wzbogacona o esencję mleka, a pozbawiona została alkoholu, dzięki czemu nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej i można go stosować nawet tuż po depilacji.

Antyperspirant w spray’u jest NIVEA DEO BEAUTY ELIXIR mam w wersji FRESH – ma on bardzo ładny, świeży zapach, który towarzyszy mi w ciągu całego dnia. ANtyberspirant poza tym, że bardzo dobrze chroni przed potem, nieprzyjemnym zapachem i plamami na ubraniach, jest łagodny dla skóry pod pachami, nie zapycha jej i nie powoduje podrażnień. Jest to kolejna wersja dezodorantu Nivea, po który bardzo chętnie sięgam na co dzień, bo wiem, że mogę na niego liczyć.

Antyperspirant w kulce z linii zapachowe Mild ma bardzo delikatny, subtelny zapach klasycznych antyperspirantów od Nivea, dzięki czemu gdy mój mąż na wakacjach zapomniał o swoim antyperspirancie bez problemu mógł używać właśnie tego. Podobniej jak ten w spray’u, antyperspirant w kulce bardzo dobrze chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem – sprawdzaliśmy go w ponad trzydziestostopniowych upałach! Nie podrażnia skóry, sprawdzał się od razu po depilacji i nic się nie działo.

NIVEA DEO BEAUTY ELIXIR to kolejna linia dezodorantów, które śmiało mogę Wam polecić, ponieważ dobrze chroni i pielęgnuje skórę pod pachami bez podrażnień.

Buziak!
Paulina