KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA

Rzadko piszę posty z prezentacją kosmetyków, których jeszcze dobrze nie przetestowałam, ale te, o których chcę wspomnieć dziś po prostu mnie oczarowały i muszę puścić w świat i formację o nich, póki są jeszcze dostępne! Dokładnie chodzi o kilka nowości marki Kobo, które znajdziecie w drogerii Natura i przyznam z ręką na sercu, że zachwyciły mnie już od pierwszego użycia. 

Tak prezentuje się cały zestaw – baza/rozświetlacz w płynie Drop Of Sun, bronzery Sunny Splendor w trzech odcienich i paletka trzech błyszczących cienie Desert Jewels. 

KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA
KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA
KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA
KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA

Baza/ Rozświetlacz w płynie Drop Of Sun 

 

Jest to to rozświetlająca baza pod makijaż dostępna w dwóch odcieniach 1 On The Beach i 2 Beach Party, który posiadam. Zamknięta w bardzo eleganckim, zamleczonym słoiczku z pompką. Jest ona tak mocno napigmentowana i błyszcząca, że spokojnie może służyć jako rozświetlacz, czy cień do powiek. Ma bardzo ładny, szampański odcień i na skórze tworzy przepiękną, mokrą taflę odbijającą światło. Uwielbiam takie kolory rozświetlaczy i najchętniej nakładam ją na szczyty kości policzkowych jako rozświetlacz. Mam cerę mieszaną i wiem, że zaaplikowana na całą twarz mogłaby mi zrobić krzywdę. Bardzo mi się podoba i jest to zdecydowanie mój ulubiony odcień rozświetlenia. Cena 29,99 zł.

kobo professional Baza/ Rozświetlacz w płynie Drop Of Sun 
Kobo Professional Baza/ Rozświetlacz w płynie Drop Of Sun – Beach Party
Kobo Professional Baza/ Rozświetlacz w płynie Drop Of Sun - Beach Party
Kobo Professional Baza/ Rozświetlacz w płynie Drop Of Sun – Beach Party

Bronzer Sunny Splendor

Bronzery Sunny Splendor dostępne są w trzech odcieniach 1 La Concha Beach, 2 Paraiso Beach i 3 Copacabana Beach – wszystkie matowe, w bardzo ładnych odcieniach brązu. Do mojej urody najbardziej pasuje 1 i 2 i obu używam zamiennie zarówno do konturowania jak i makijażu oczu. Bardzo dobrze się je rozprowadzają,  nie tworzą plam i utrzymują się na policzkach przez cały dzień – u mnie od 6 rano do około 20 ciągle je widać. Cena 13,99 zł.

Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor
Kobo Professional Bronzer Sunny Splendor

Paletka cieni Desert Jewels

Jest to paletka trzech bardzo błyszczàcych, jakby foliowych cieni. Znajduje się w niej jeden biały kolor mieniący się na złoto, jeden w odcieniu różowego złota oraz odcień brudnego złota. Wszystkie mają niesamowitą pigmentację i najlepiej wyglądają zaaplikowane na mokro lub palcem. Bardzo dobrze się transferują na powiekę, blendują i łączą z innymi kolorami. Nie osypują się jakoś bardzo mocno podczas aplikacji.  Utrzymują się przez cały dzień – testowane w tych samych godzinach co bronzer, więc wiadomo, że po ok. 12 godzinach nie dają takiego efektu wow, jak tuż po aplikacji, ale nie znikają z powieki, nie zbierają się w załamaniu. Tworzą idealny błysk na oku zarówno solo jak i przy bardziej rozbudowanych makijażach. A ta malutka paletka mieści w sobie lusterko za co ogromny plus! Cena 29,99 zł.

Kobo Professional Paletka cieni Desert Jewels
Kobo Professional Paletka cieni Desert Jewels

 

Jak Wam się podobają te nowości? Ja jestem nimi zauroczona!

Buziak,
Paulina

Jedna myśl w temacie “KOBO PROFESSIONAL NOWOŚCI W DROGERII NATURA

Możliwość komentowania jest wyłączona.