Błyszczyki Bell Hypoallergenic

Ostatnio moje preferencje w makijażu ust dość mocno uległy zmianie. Kiedyś wybierałam tylko matowe pomadki ze względu na ich trwałość i komfort noszenia (nic nie kleiło mi się do ust i nie rozmazywało dookoła). Dzisiaj sytuacja odwróciła się o 180 stopni, ponieważ o wiele chętniej sięgam po lekkie, nawilżające pomadki lub błyszczyki, od których kiedyś stroniłam.

B636262D-E70C-47F3-BEE0-C52A7FB2AA55

Gdy zobaczyłam w Rossmanie najnowsze błyszczyki marki Bell Hypoallergenic to przepadłam i wiedziałam, że do mojej kosmetyczki trafi nie jeden – i tak też się stało. Bardzo chciałabym wprowadzić w mojej kosmetycznej kolekcji minimalizm, ale z produktami do ust mam chyba największy problem i to ich gromadzę najwięcej – taka słabość, zamiast kilku słodyczy idę do rossmana i kupuję pomadki.

Wracając do tematu błyszczyków od Bell, przyciągnęły moją uwagę swoimi opakowaniami – prostymi i w pięknych kolorach nude, bo to właśnie po te odcienie sięgam najchętniej. Gdy tylko otworzyłam tester i sprawdziłam ich kolory i konsystencje wiedziałam, że będą moje i dziś skończyłam z pięcioma produktami w kosmetyczce.

Dwa błyszczyki, które mam to takie lekkie, prawie transparentne kolorki z drobinkami z linii Lip Topper. Jeden w odcieniu 02 Desert Dust to delikatny odcień brązu z malutkimi złotymi drobinkami, natomiast 03 Desert Rose to ciepły, brzoskwiniowy z drobinkami srebrnymi i w odcieniu chłodnego złota.

IMG_5372

Bell Hypoallergenic Lip Topper
Bell Hypoallergenic Lip Topper
IMG_5385
Bell Hypoallergenic Lip Topper od góry 02 Desert Dust I 03 Desert Rose

Oba błyszczyki mają piękny, owocowy zapach, wygodny w aplikacji aplikator i przyjemną konsystencję, taką ani za rzadką, ani za gęstą, dzięki czemu nie rozmazują się wokół konturu ust i jednocześnie nie lepią się zbyt mocno. Pięknie wyglądają na ustach nałożone samodzielnie – w tej roli najlepiej sprawdzają się przy poprawkach makijażu w biegu, ale również super dopełniają kolorowe pomadki – najczęściej nakładam je na te mocno zastygające i matowe, aby nadać im zdrowego blasku. Błyszczyki Lip Topper od Bell są idealnym rozwiązaniem dla fanek lekkiego, naturalnego efektu na ustach.

Drugim rodzajem błyszczyków Bell Hypoallergenic są Super Nude Gloss o bardzo intensywnych i nasyconych kolorach. Ich pigmentacja przypomina tę znajdującą się w zwykłych pomadkach w sztyfcie. Błyszczyki Super Nude Gloss pokrywają usta intensywnym kolorem dając im zdrowy i połyskujący wygląd.

Bell Hypoallergenic Super Nude Gloss 02, 04, 06
Bell Hypoallergenic Super Nude Gloss
Bell Hypoallergenic Super Nude Gloss 02, 04, 06
Bell Hypoallergenic Super Nude Gloss od prawej: 02, 04, 06

Moje odcienie to 02 Smoked Rose – jasny nude o różowych tonach, 04 Strips of Wood – ciemny, brązowy nude oraz 06 Misty Abricot – jasny i delikatny brzoskwiniowy. Wszystkie te odcienie nude idealnie sprawdzają się na co dzień i pasują do niemal wszystkich makijaży jakie wykonuję, bez względu na to czy są one w ciepłych czy chłodnych tonach. Te błyszczyki mają również przyjemny owocowy smak i wgodny aplikator. Ich konsystencja jest bardzo gęsta i jak już wspomniałam pigmentacja jest intensywna, dzięki czemu utrzymują się na ustach przez wiele godzin, a bez jedzenia czy picia nawet do 5ciu.

Błyszczyki Bell Hypoallergenic zyskały moją miłość kosmetyczną i jeśli chodzi o formułę i o kolorki, na co dzień się z nimi nie rozstaję.

Buziak!
Paulina