PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO

Na promocji w Rossmannie miałam plan nie kupować niczego – niestety jak zawsze nie do końca mi to wyszło (na instagramie wrzuciłam zdjęcie całego zestawu). Jednak najbardziej ciekawa byłam paletki Wibo we współpracy z Viva-a-Viva i tak wokół niej chodziłam kilkukrotnie, aż w końcu trafiła do mojego koszyka.

PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO
PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO

Z jednej strony bardzo podobały mi się cienie złote i brązowe, z drugiej nie do końca byłam przekonana co do cieni z dolnego rzędu. Ale znalazłam na to sposób i o tym napiszę później.

PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO
PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO

Jest to bardzo solidna czarna paletka z dużym lusterkiem i z wyjomwanymi wkładami #mychoicewibo, dzięki czemu po skończeniu się produktu możemy dokupić nowy i dowolnie ją spersonalizować np. dodając róż, bronzer czy rozświetlacz. Moim zdaniem jest to idealne i kompaktowe rozwiązanie w podróży.

022F7549-5B55-45EB-A67D-24A629790B3F

W paletce Wibo i Viva-a-Viva w górnym rzędzie znajdują się kolory neutralne i bardziej dzienne, natomiast na dole intensywne i żywe odcienie. Łącznie osiem cieni, a wśród nich 3 błyszczące i pięć matowych.

 

Górny rząd od lewej to intensywne błyszczące złoto, piękny ciemny brąz, jasne chłodne złoto oraz jasny brąz idealny do podkreślenia załamania powieki. Intensywność i pigmentacja jest zdecydowanie lepsza w przypadku cieni matowych zarówno jeśli chodzi o aplikację palcem jak i pędzlem, natomiast cienie złote pięknie wyglądają nałożone palcem na sucho i na mokro chociaż trzeba dokładać warstwy jeśli chce się uzyskać intensywny kolor.  Poniżej zobaczycie swathce – jedna warstwa cieni

PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO
PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO

Dolny rząd od lewej to zdecydowanie bardziej nasycone i odważne kolory. Od lewej: intensywny matowy pomarańcz, połyskująca miedź/copper, matowy żóty oraz jasny fiolet. Z całego tego zestawu najbardziej podoba mi się miedziany kolor, natomiast nie bardzo widzę u siebie zastosowanie pomarańczu, żółci i fioletu, jednak ich pigmentacja powala – już jedna warstwa pozostawia na skórze intensywny i nasycony kolor.

248F3DE4-2FAD-4D57-B5EC-01655CE7DB09

W kolekcjo WiboxVivaaviva znalazł się również piękny, szampański rozświetlacz, który oczywiście również znalazł się w mojej paletce zastępując żółto-fioletowe duo. Miałam też dużą ochotę na bardzo popularny bronzer w odcieniu Sweet Coffee i za cenę 5zł nie umiałam mu się oprzeć :).

Wibo I choose what I want - bronzer Sweet Coffee I rozświetlacz Viva-a-Viva
Wibo I choose what I want – bronzer Sweet Coffee I rozświetlacz Viva-a-Viva

Rozświetlacz ma piękny odcień w idealnym połączeniu ciepło-chłodnych tonów pasujących do każdej karnacji. Pozostawia na skórze mokrą taflę bez żadnych drobinek. Jest łatwy i wygodny w aplikacji oraz bardzo trwały.

Wibo I choose what I want - bronzer Sweet Coffee I rozświetlacz Viva-a-Viva
Wibo I choose what I want – bronzer Sweet Coffee I rozświetlacz Viva-a-Viva

Bronzer Sweet Coffee to idealny kolor dla blondynek. Ma on chłodny odcień, ale nie jest on trupio szary. Pięknie podkreśla policzki, dobrze się aplikuje i blenduje, nie pozostawia plam.

Paletka, w której dwa zestawy cieni nie do końca mi się podobają + dwa produkty używane osobno i przechowywane w kartonikach nie bardzo mi się podobało, dlatego moją paletkę Wibo x Viva-a-viva postanowiłam dostosować do moich potrzeb, trochę w niej pozamieniać i aktualnie wygląda ona tak:

A7136746-D3C1-45E4-9FF9-A5E113929CE0

W górnym rzędzie pozostawiłam zestawy cieni złotych i brązowych, a na dole umieściłam bronzer Sweet Coffee i rozświetlacz Viva-a-Viva.

PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO
PALETKA WIBO X VIVA-A-VIVA #MYCHOICEWIBO

Takie połączenie kolorów cieni oraz produktów do makijażu twarzy sprawdza się u mnie rewelacyjnie – kolory pięknie ze sobą współgrają w wielu makijażach i idealnie sprawdzają się na co dzień. Ponadto w ostatnio częstych podróżach jedna paletka zastępuje mi kilka kosmetyków, a umieszczone w niej lusterko pomaga wykonywanie makijażu. I właśnie dlatego jestem zachwycona tą paletką, mam w niej wszystko czego potrzebuję, mogłam wymienić sobie kolorki, których nie będę używać za często (na pewno okazjonalnie po nie sięgnę i wtedy wyjęcie ich z kartonika nie będzie dla mnie żadnym problemem), a dodała kosmetyki do makijażu twarzy tworząc uniwersalną, dzienną paletę, której używam zarówno na co dzień jak i podczas wyjazdów.

Cena paletki na promocji to ok. 23zł + rozświetlacz ok. 6zł + bronzer ok. 5zł – za tę cenę, jakość i możliwość personalizacji jestem mega zadowolona!

A Wy skusiłyście się na jedną z dwóch paletek Wibo ze współpracą ze znanymi Youtuberkami? Jak Wam się podoba moja wersja paletki Viva-a-Viva?

Buziak!
Paulina