Dr Duda, Buskie mydło siarczkowe do pielęgnacji ciała

Z marką kosmetyków uzdrowiskowych Dr Duda zetknęłam się na instagramie i jak tylko przeczytałam pierwsze recenzje na ich temat byłam ich bardzo ciekawa. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z produktami na bazie leczniczej wody siarczkowej. Jako pierwsze w moje ręce wpadło Buskie mydło siarczkowe do pielęgnacji ciała.

Jest ono zamknięte w opakowani z pompką, na którym widzimy charakterystyczną dla marki Dr Duda grafikę. Mydełko może być używane standardowo do mycia rąk, ale również twarzy i całego ciała. Z chęcią je wypróbowałam, ponieważ zazwyczaj mydła przesuszają moją skórę i musiałam sprawdzić jak będzie w jego przypadku.

Mydełko ma przyjemną kremową konsystencję, a jedna pompka idealnie nadaje się do umycia dłoni czy twarzy – do ciała potrzeba go odrobinę więcej. Ma ono piękny, dość intensywny, lekko kadzidełkowy (może lawendowy) zapach, który bardzo mi się podoba.

Po zastosowaniu skóra rąk jest czysta, ale nie jest przesuszona, dodatkowo pięknie pachnie przez kolejne kilka chwil. Zastosowane na twarzy sprawdza się równie dobrze, jest delikatne dla skóry, nie podrażnia jej, nie powoduje pieczenia, nie wysusza i nie ściąga – co moim zdaniem jest rewelacyjnym efektem. Po użyciu skóra jest miękka, gładka i oczyszczona. Dokładnie tak samo sprawdza się na ciele – idealnie myje bez podrażnień i wysuszania.

Jest to idealny, wielofunkcyjny produkt, dla tych co nie lubią mieć zbyt wielu kosmetyków w łazience czy sięgać co chwilę po coś innego. Oczyszcza, pielęgnuje – zestawienie idealne.

Używaliście już kosmetyków marki DrDuda?

Buziak,
Paulina