ORIENTANA BIO Krem Aktywnie Ochronny Anti Pollution

Jesienią i zimą stan naszego powietrza zauważalnie ulega pogorszeniu. Z tego powodu podczas każdego wyjścia z domu cierpi m.in. nasza skóra, która jako pierwsza ma z nim bezpośredni kontakt. Dlatego zwracam coraz większą uwagę na produkty do pielęgnacji, aby chronić moją twarz w odpowiedni sposób. Od kilku tygodni stosuję nowy krem marki @orientana BIO Krem Aktywnie Ochronny Anti Pollution, którego głównymi składnikami są moringa i cytryniec.
Ma on skutecznie chronić skórę przed:
– Zanieczyszczonym powietrzem,
– Suchym powietrzem z klimatyzacji,
– Toksynami obecnymi w smogu,
– Dymem papierosowym
– Promieniami UV (SPF15).

Krem zawiera w sobie mnóstwo naturalnych składników z roślin azjatyckich oraz nie posiada w swoim składzie parafiny, barwników, silikonów czy parabenów – takie kompozycje moja skóra bardzo lubi.

Standardowo zacznę od opakowania, które jest bardzo higieniczne i wygodne w użyciu. Buteleczka zawiera 50 ml kremu, a aplikator z pompką pozwala na wyciśnięcie idealnej ilości produktu, dzięki czemu nie marnujemy go i nie narażamy na kontakt z bakteriami, które znajdują się na dłoniach.

Sam krem ma średnio gęstą konsystencję, którą bardzo przyjemnie i szybko rozprowadza się na skórze. Wchłania się po kilku minutach od aplikacji i świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż – stosowałam na niego kilka różnych podkładów i z żadnym nie miałam problemów. Dzięki temu wiem, że wychodzę z domu z dodatkową dawką ochrony na skórze. Stosuję go również podczas wieczornej pielęgnacji i szybciej zauważyłam efekty jakie pozostawia. Po dłuższym stosowaniu tego kremu moja mieszana cera stała się bardziej nawilżona i odżywiona w strefie zazwyczaj suchej (policzki i skronie), natomiast na całej twarzy skóra jest gładka, miękka, a jej kondycja widocznie się poprawiła.

Krem nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje łzawienia ani zaczerwienień. Kosmetyk ten łączy w sobie naturalny skład, delikatność i maksimum możliwości ochronnych i nawilżających.

Jest on moim zdecydowanym niezbędnikiem podczas jesienno-zimowej pielęgnacji.

A Wy stosujecie kremy chroniące przed zanieczyszczeniami powietrza?

Buziak!
Paulina